NOWOŚĆ! „Czuwajcie ze Mną” – książka na Wielki Tydzień od sióstr z Turkowic

Gorąco polecamy Państwu książkę „Czuwajcie ze Mną”, z którą wyjątkowy czas dni Wielkiego Tygodnia przeżyjecie w tym roku w swoich domach bardziej świadomie i duchowo. Książka opowiada o ostatnich dniach ziemskiego życia Jezusa Chrystusa. Wszystkie wydarzenia poszczególnych dni Wielkiego Tygodnia opisane w Ewangeliach odpowiadają chronologii naszego ziemskiego czasu i tak tez zostały przedstawione w publikacji.

Każdy rozdział książki odpowiada jednemu dniu i jest nastrojowym opowiadaniem, w którego treść wplecione są fragmenty tekstów liturgicznych danego dnia, a także ikonografia opisywanych wydarzeń.

Mamy nadzieję, że lektura książki „Czuwajcie ze Mną” pomoże Wam myślami i sercem przenieść się bliżej Chrystusa, stanie się namiastką tych przepięknych i wzniosłych nabożeństw, w których większość z nas nie ma możliwości w obecnej sytuacji uczestniczyć. 

Czuwajmy zatem z Chrystusem w swoich domach!

Książka do kupienia TUTAJ

„Czuwajcie ze Mną. Z Chrystusem przez Krzyż do Zmartwychwstania. Komentarz do nabożeństw Wielkiego Tygodnia w Cerkwi prawosławnej”, Monaster Turkowice, stron 120, format 21 x 18 cm, cena: 33 zł (promocja) + koszt wysyłki.

Kontakt w sprawie zamówień: monaster.turkowice@gmail.com, kom. 519-803-932